MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİMİZ

                Müşavirlik hizmetimizi  verdiğimiz kuruluşlara ve yapımını gerçekleştirdiğimiz tesislere bakım ve periyodik kontrollerini,  alanında uzman olan kadromuzla son derece titiz ve seri bir şekilde yürütmekteyiz.

               Elektrik  piyasası ile ilgili her türlü kanun, Sanayi Sicil Belgesi tebliğ ve değişiklikler düzenli olarak takip edilerek müşterimiz bilgilendirilmektedir.

               Müşterilerimize işletme sorumluluğu hizmeti verilerek, elektrik tesislerinin her ay düzenli periyodik kontrolü ve elektrik faturalarına ceza gelmemesi için düzenli ve sistematik olarak kompansazyon takibi yapılmaktadır.

                 işletmelerdeki gücü yüksek makinalarda, makinanın bulunduğu kısımda kompansazyon yapılması besleme kablolarında kayıpları azaltır, tesisin kesintisiz çalıştırılması ile tasarruf sağlanır. Bu bağlamda müşavirlik hizmeti size, en uygun ELEKTRİK TARİFESİ seçilerek işletmenin elektrik giderinin azaltılmasını sağlamaktadır.

                   Müşavirlik hizmeti verdiğimiz kuruluşlara Akım – Gerilim harmoniğinin belirlenen sınırlarının üstünde olması durumunda, kablo ısınması, elektrik motor arızları, kontaktör ve elektronik kart arızası, kondansatör arızasına sebep olması nedeniyle, tesisin bakım masraflarını arttırmaktadır. Şalterlerde zamansız açmalar meydana gelerek, işletmenin durmasına ve tesisin verimsiz çalışmasına neden olmaktadır. Bu bakım giderlerini azaltmak ve tesisin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla kompansazyon panolarına filtre yapılarak elektrik bakım giderlerinin azaltılması sağlanır. Bununla birlikte tasarruf ve verimlilik, enerji ve para tasarrufu sağlar.

                 Firmamızın öncelikli politikası müşterilerimizin Enerji maliyetlerini  minumum seviyede tutabilmelerine yardımcı olmaktır.         
UA-226511789-1